ibis Styles Jakarta Mangga Dua-plein (2023)

Beschrijving

ibis Styles Jakarta Mangga Dua-plein

Design-economisch hotel, open voor creatieve geesten

ibis Styles Jakarta Mangga Dua Square is een stijlvol budgethotel met een uniek en levendig design. Onze 211 dynamische kamers zorgen ervoor dat de gast comfortabel kan slapen, terwijl hij geniet van betaalbare culinaire selecties in Treats Restaurant. Het hotel ligt op 5 minuten van het treinstation Jakarta Kota, op 10 minuten van JIExpo Kemayoran of Ancol Dreamland en op 30 minuten van Soekarno-Hatta Int. Luchthaven met de auto. Voor vergaderingen en evenementen bieden wij 3 Milkyway-zalen die kunnen worden gecombineerd tot een grote balzaal voor 500 personen.

Bent u op zoek naar een hotel in Jakarta voor vakantie of zaken? ibis Styles Jakarta Mangga Dua Square is een handige uitvalsbasis om de stad te verkennen. Dicht bij het zakencentrum en nabij de haven om de tropische sfeer van Thousand Islands te verkennen.

Het hotel is uitgerust met een onlangs vernieuwd olympisch zwembad om onze geliefde gasten een betere verblijfservaring te bieden.

Of u nu op zakenreis bent of op vakantie, ibis Styles Jakarta Mangga Dua Square is de ideale keuze vanwege de strategische ligging. Rondreizen is een fluitje van een cent dankzij de vele nabijgelegen openbare attractiepunten. Maak je klaar om heerlijk bij ons te verblijven!

Stephane BRYER, hotelmanager

ibis Styles Jakarta Mangga Dua-plein (1)

ALLSAFE goedgekeurd hotel

Voor uw veiligheid en comfort hebben we strikte maatregelen getroffen die voldoen aan zowel de overheidsvereisten als de ALLSAFE sanitaire richtlijnen van ACCOR. Er is een restaurant beschikbaar voor roomservice en afhaalmaaltijden. Het zwembad en de fitnessruimte zijn gesloten. De minibars op de kamers zijn volledig gevuld en voorzieningen op de kamer zijn op aanvraag beschikbaar.

Hotelextra's

 • Ontwerp met een unieke uitstraling en een uniek pop-design

 • Gelegen in het winkelcentrumgebied en uitgaanscentrum

 • Slechts 30 minuten rijden naar de internationale luchthaven Soekarna Hatta en de Gouden Driehoek van Jakarta

 • Slechts 10 minuten rijden naar JIEXPO en 5 minuten rijden naar Ancol Dreamland

Onze accommodatie(s)

Elk van de 210 kamers van het ibis Styles Jakarta Mangga Dua Square beschikt over een aparte badkamer met douche, led-tv, kluisje op de kamer, haardroger en gratis WiFi.

Bladzijdeuit

Kamer

Standaardkamer met 1 tweepersoonsbed

 • 3 personen
 • 24 /258 vierkante meter
 • Beddengoed 1 x Kingsize bed(den)

Hotellocatie

ibis Styles Jakarta Mangga Dua-plein

Jl Gunung Sahari Raya nr. 1
14420JAKARTA
Indonesië

GPS:-6,138825, 106,832116

Telefoon

+62 21 29578900

Fax +62 21 29579000

Contact email

Klik om het e-mailadres te kopiëren

Toegang en vervoer

Bladzijdeuit

KOTA-STATION

Treinstation

Toegang:2.6 km / 1,62 mi 5 minwandeling / 6 mindrijfveer

ANCOL-HAVEN

Maritieme terminal

Toegang:2.7 km / 1,68 mi 27 minwandeling / 9 mindrijfveer

GAMBIR-STATION

Treinstation

Toegang:7 km / 4.34 mi 30 mindrijfveer

Hoteldiensten

Inchecken vanaf- Uitchecken tot

Ter plekke

 • Zwembad
 • Parkeerplaats
 • Restaurant
 • Rolstoeltoegankelijk hotel
 • Welzijn
 • Airconditioning
 • Wifi
 • Ontbijt
 • Vergaderzalen

STRAAT

Geniet van een grote verscheidenheid aan internationale gerechten en lokale lekkernijen in ons restaurant.

+

Profiteer van onze Vlucht + Hotel-aanbiedingen

Ontdekken

Onze gastenrecensies

Onze gastenrecensies

100% echte beoordelingen van onze gasten

Meer te weten komen

ibis Styles Jakarta Mangga Dua-plein (3)

ALLE Beoordeling 4,3/5 353 beoordelingen

TripAdvisor-beoordeling 4,5/5 957 beoordelingen

ibis Styles Jakarta Mangga Dua-plein (4)

Goede ervaring

ibis Styles Jakarta Mangga Dua-plein (5)

Klantbeoordeling 4,0/5

ibis Styles Jakarta Mangga Dua-plein (6)

Arijn Vrienden - Bevestigde beoordelingen ALLEMAAL

Het personeel was erg aardig en behulpzaam. De kamer was erg schoon! Maar helaas was de wifi slecht, dus ik kon geen verbinding maken. Maar over het algemeen had ik hier een heel geweldige ervaring. Bedankt!

Beste Arin, Wij stellen uw opmerkingen over uw verblijf in het ibis Styles Jakarta Mangga Dua Square zeer op prijs. Het is altijd leuk om positieve feedback te ontvangen. Ik zal uw opmerkingen delen met ons team. Ik ben er zeker van dat deze feedback een aanmoediging zal zijn voor al onze medewerkers, terwijl we ernaar streven de kwaliteit van onze diensten voortdurend te verbeteren. De gemarkeerde punten zullen we zeker als verbeterpunt beschouwen voor een betere service in de toekomst. Nogmaals bedankt voor het delen van uw ervaringen en we hopen dat uw volgende bezoek net zo aangenaam zal zijn als het vorige. Met vriendelijke groet, Gastervaringsteam

ibis Styles Jakarta Mangga Dua-plein (7)

Klantbeoordeling 3,5/5

ibis Styles Jakarta Mangga Dua-plein (8)

Ismail Vrienden - Bevestigde beoordelingen ALLEMAAL

Goed gelegen.

Beste Ismail, Wij stellen uw opmerkingen over uw verblijf in Ibis Styles Jakarta Mangga Dua Square zeer op prijs. Het is altijd leuk om positieve feedback te ontvangen. Ik zal uw opmerkingen delen met ons team. Ik ben er zeker van dat deze feedback een aanmoediging zal zijn voor al onze medewerkers, terwijl we ernaar streven de kwaliteit van onze diensten voortdurend te verbeteren. Nogmaals bedankt voor het delen van uw ervaring en we hopen dat uw volgende bezoek net zo aangenaam zal zijn als het vorige. Met vriendelijke groet, Gastervaringsteam

Eenvoudig, maar genoeg voor zakelijk/kort verblijf in Jakarta

ibis Styles Jakarta Mangga Dua-plein (9)

Klantbeoordeling 3,5/5

ibis Styles Jakarta Mangga Dua-plein (10)

Anoniem Bedrijf - Bevestigde beoordelingen ALLEMAAL

Gastvrij personeel, eenvoudige voorzieningen op de kamer. Enigszins luidruchtige gangen/andere gasten.

Geachte heer Eduard Wij stellen uw opmerkingen over uw verblijf in het ibis Styles Jakarta Mangga Dua Square zeer op prijs. Het is altijd leuk om positieve feedback te ontvangen. Ik zal uw opmerkingen delen met ons team. Ik ben er zeker van dat deze feedback een aanmoediging zal zijn voor al onze medewerkers, terwijl we ernaar streven de kwaliteit van onze diensten voortdurend te verbeteren. De gemarkeerde punten zullen we zeker als verbeterpunt beschouwen voor een betere service in de toekomst. Nogmaals bedankt voor het delen van uw ervaringen en we hopen dat uw volgende bezoek net zo aangenaam zal zijn als het vorige. Met vriendelijke groet, Gastervaringsteam

Goed verblijf

ibis Styles Jakarta Mangga Dua-plein (11)

Klantbeoordeling 4,5/5

ibis Styles Jakarta Mangga Dua-plein (12)

Anoniem Gezinnen - Bevestigde beoordelingen ALLEMAAL

comfortabel hotel en geschikt voor een vakantie met familie

Beste Adi, Wij stellen uw opmerkingen over uw verblijf in Ibis Styles Jakarta Mangga Dua Square zeer op prijs. Het is altijd leuk om positieve feedback te ontvangen. Ik zal uw opmerkingen delen met ons team. Ik ben er zeker van dat deze feedback een aanmoediging zal zijn voor al onze medewerkers, terwijl we ernaar streven de kwaliteit van onze diensten voortdurend te verbeteren. Nogmaals bedankt voor het delen van uw ervaring en we hopen dat uw volgende bezoek net zo aangenaam zal zijn als het vorige. Met vriendelijke groet, Gastervaringsteam

Goede locatie

ibis Styles Jakarta Mangga Dua-plein (13)

Klantbeoordeling 3,5/5

ibis Styles Jakarta Mangga Dua-plein (14)

Alex Koppels - Bevestigde beoordelingen ALLEMAAL

De kamer is net als in de nepstudio. Het is niet echt comfortabel. Maar het is oke.

Geachte heer Alex Wij stellen uw opmerkingen over uw verblijf in het ibis Styles Jakarta Mangga Dua Square zeer op prijs. Het is altijd leuk om positieve feedback te ontvangen. Ik zal uw opmerkingen delen met ons team. Ik ben er zeker van dat deze feedback een aanmoediging zal zijn voor al onze medewerkers, terwijl we ernaar streven de kwaliteit van onze diensten voortdurend te verbeteren. De gemarkeerde punten zullen we zeker als verbeterpunt beschouwen voor een betere service in de toekomst. Nogmaals bedankt voor het delen van uw ervaringen en we hopen dat uw volgende bezoek net zo aangenaam zal zijn als het vorige. Met vriendelijke groet, Gastervaringsteam

In samenwerking metTripAdvisor

Andere internetgebruikers beoordelen ons hotel

 • 289 beoordelingen 8,7/10 Plaats
 • 2.018 beoordelingen 9,2/10 Kamer
 • 2.312 beoordelingen 9,4/10 Dienst
 • 41 beoordelingen 7,5/10 Wifi
 • 1.276 beoordelingen 9,4/10 Netheid
 • 1.208 beoordelingen 9,4/10 Voorzieningen
 • 496 beoordelingen 8,5/10 Voedsel
 • 410 beoordelingen 7,2/10 Comfort

Aangedreven dooribis Styles Jakarta Mangga Dua-plein (15)

FAQs

Are Ibis styles better than Ibis? ›

ibis budget is slightly cheaper than the main ibis brand hotels, more basic and with no locations in the centre of Paris. ibis Styles is in many ways one step up from the main ibis branded hotels, breakfast is included in the room rate at ibis Styles and most ibis Styles have family rooms.

Is ibis a budget brand? ›

Ibis budget is an economy hotel brand specialized in essential comfort at a budget price and owned by Accor. Ibis budget manages 614 hotels in 20 countries (2018). Ibis budget is part of the ibis family, which also includes the brands ibis (red) and ibis Styles.

What are the cons of ibis? ›

However, where IBIS starts to show issues is at higher shutter speeds, and particularly, higher shutter speeds with telephoto lenses. The problem that IBIS encounters is that camera shake at 200mm and higher is much harder to compensate for by moving the sensor. This is due to the magnification factor of the lens.

References

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Chrissy Homenick

Last Updated: 06/03/2023

Views: 5867

Rating: 4.3 / 5 (74 voted)

Reviews: 81% of readers found this page helpful

Author information

Name: Chrissy Homenick

Birthday: 2001-10-22

Address: 611 Kuhn Oval, Feltonbury, NY 02783-3818

Phone: +96619177651654

Job: Mining Representative

Hobby: amateur radio, Sculling, Knife making, Gardening, Watching movies, Gunsmithing, Video gaming

Introduction: My name is Chrissy Homenick, I am a tender, funny, determined, tender, glorious, fancy, enthusiastic person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.